قرار است امسال یک رکورد عجیب و غریب بزنم

3
4777
ارشا اقدسی
ارشا اقدسی

ارشا اقدسی: قرار است امسال یک رکورد عجیب و غریب بزنم

طراح صحنه های اکشن فیلم سینمایی «بادیگارد»، با اشاره به اینکه به زودی درسه فیلم سینمایی در صربستان، دو فیلم سینمایی هالیوودی، یک سینمایی هندی فعالیت خواهم داشت، افزود: قرار است امسال یک رکورد عجیب و غریب بزنم که به زودی خبرش منتشر می شود.

ارشا اقدسی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایسکانیوز درباره چگونگی حمایت از سینما در سال حمایت از کالای ایرانی، اظهار کرد: سینما یک صنعت مانند سایر صنایع است، صنعت می تواند به سادگی چرخه یک کشور در حوزه های مختلف را بچرخاند.

وی ادامه داد: سینمای ایران در حوزه سیاست و فرهنگ به خوبی فعالیت می کند.

طراح صحنه های اکشن فیلم «بادیگارد» با اشاره به اینکه سینمای ایران افراد جریان ساز بسیاری ندارد، گفت: سینمای ایران هنوز افراد جریان ساز بسیاری ندارد که بتوانند جایزه های بین المللی کسب کنند.

اقدسی در ادامه با اشاره به اینکه سینمای ایران یک صنعت فرهنگی سیاسی تبدیل شده، افزود: درحال حاضر به این درک رسیده ایم که سینمای ایران یک صنعت فرهنگی سیاسی تبدیل شده که باتوجه به موضوع و ژانر خود حرف های نظامی و سیاسی بسیاری می زند.

سینما خوشی، تعصبات و ناراحتی های یک ملت را به تصویر می کشد. فیلم های سینمایی حرف ها را به سادگی بازگو می کنند

وی با اشاره به اینکه سینما بازگوکننده تعصبات و ناراحتی های یک ملت است، یادآور شد: سینما خوشی، تعصبات و ناراحتی های یک ملت را به تصویر می کشد. فیلم های سینمایی حرف ها را به سادگی بازگو می کنند.

طراح صحنه فیلم سینمایی «بادیگارد» گفت: هرچقدر هم که برای صنعت سینما هزینه شود، باز به نفع کشور است. اثر خوب ساختن و به یادگار گذشتن از فرهنگ مملکت راه دوری نمی رود.

اقدسی ادامه داد: نیاز داریم که در همه ژانرها یک اثر خوب داشته باشیم. برنامه های سینمایی خوبی می توانیم بسازیم که مخاطب بارها و بارها ببیند و از دیدنش خسته نشود.

این بدلکار همچنین درباره تمایل خود برای ساخت فیلم اکشن در ایران، اظهار کرد: علاقه بسیاری به فیلم سازی دارم، ژانر مورد علاقه من اکشن است اما تولید مجموعه ای در این سبک در کشور ما هزینه بسیاری دارد.

علاقه بسیاری به فیلم سازی دارم، ژانر مورد علاقه من اکشن است اما تولید مجموعه ای در این سبک در کشور ما هزینه بسیاری دارد

اقدسی ادامه داد: وقتی یک تهیه کننده می تواند به راحتی در یک فیلم آپارتمانی سرمایه گذاری کند، کمتر پیش می آید که بخواهد هزینه بسیاری برای فیلم اکشن متحمل شود.

وی همچنین به کمبود برنامه اکشن خارجی در کشور اشاره کرد و گفت: مخاطبان وقتی نسبت به دیدن سینمایی های اکشن خارجی تمایل نشان می دهند، پس علاقه بسیاری به این ژانر دارند و دلشان می خواهد که سینمایی اکشن ایرانی هم ساخته شود.

وی افزود: تصور اینکه اکشن خوب ایرانی هم ساخته شود، اصلا دور نیست. در حال حاضر دو فیلمنامه خوب اکشن آماده داریم که اگر تهیه کننده ها پا پیش بگذارند به زودی ساخته می شود.

طراح صحنه های اکشن سریال «قلب یخی» همچنین درباره تجربه سفر به مناطق بومی، اظهار کرد: معمولا برای پروژه هایی که به عهده می گیرم، به مناطق مختلف سفر می کنم و مسافرت را به شدت دوست دارم.

اقدسی افزود: هر زمان که فرصت داشته باشم به مسافرت می روم اما از آنجایی که فرد ناسیونالیستی هستم، در وهله اول سعی می کنم از مناطق مختلف داخل ایران بازدید کنم.

حضورم در خندوانه نقطه عطفی در زندگی من بود که باعث شد بسیاری از مردم لطفشان را به من نشان دهند

این بدلکار سینما در ادامه درباره تجربه حضور در برنامه خندوانه، اظهار کرد: حضورم در خندوانه نقطه عطفی در زندگی من بود که باعث شد بسیاری از مردم لطفشان را به من نشان دهند.

اقدسی حضورش در خندوانه را هدیه ای از طرف خدا دانست و گفت: شرکت در خندوانه یک کادو از سمت خدا بود، من این کادو را قبول کردم و متوجه شدم که باید مسئولیت این هدیه الهی را هم حفظ کنم.

وی ادامه داد: لطف و نگاه پر مهر مردم واقعا یک حس لذت بخش و دوست داشتنی است.

طراح صحنه های اکشن فیلم سینمایی«سقوط آزاد» درباره آخرین فعالیت های خود، اظهار کرد: در حال حاضر در چند فیلم سینمایی و سریال «خوب، بد، جلف» فعالیت می کنم.

اقدسی ادامه داد: در ماه های آینده برای یک مسابقه و یک شوی بدلکاری جهانی که جکی شون هم در این مسابقه حضور دارد، عازم روسیه می شویم.

وی افزود: در روسیه قرار است با یک اسپانیایی ماشین چپ کنم! در این مسابقه افرادی از رکوردداران گینس هم حضور دارند. خود من رکورد گینس ندارم اما به هرحال من را قابل دانستند در آنجا فعالیتی داشته باشم.

قرار است امسال یک رکورد عجیب و غریب بزنم که به زودی خبرش منتشر می شود

این بدلکاریادآور شد: قرار است به زودی درسه فیلم سینمایی در صربستان، دو فیلم سینمایی هالیوودی، یک سینمایی هندی و یک تله فیلم فعالیت داشته باشم.

اقدسی خاطرنشان کرد: قرار است امسال یک رکورد عجیب و غریب بزنم که به زودی خبرش منتشر می شود.

3 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید