ناگفته های بدلکار ایرانی سری فیلم های جیمز باند

0
9187
ارشا اقدسی
ارشا اقدسی

 ناگفته های بدلکار ایرانی سری فیلم های جیمز باند

کسی که در طول سالهای اخیر موفقیت های زیادی را کسب کرده است و توانسته است در هنر بدلکاری سینمای ایران بعد از مرحوم “پیمان ابدی” بسیار تاثیر گذار باشد.نقطه اوج شهرت وی حضور در برنامه محبوب “خندوانه” و جلب نظر بسیاری از مخاطبان بود .ارشا اقدسی

ارشا اقدسی

وی در ابتدای گفت وگو گفت:اولین کارهای جدی ام در زمینه بدلکاری را حدود ۱۰ سال پیش در خارج از کشور و درایران حدود ۵ سال پیش آغاز کردم. البته همین الان هم خیلی راحت می توانم در آمریکا کار کنم اما دوست دارم در ایران به فعالیت بپردازم.در رابطه با ورودم به فیلم جیمز باند هم باید بگویم که این اتفاق هم به صورت خیلی شانسی رخ داد. هنگامی که وارد کار جیمز باند شدم آنها به من می گفتند که شما با آن شرکتی که با آن قرار داد بسته اید شناخته می شوید من آن زمان با یک شرکت ترکیه ای قرار داد بسته بودم اما از همان اول دوست داشتم که من را به عنوان یک ایرانی بشناسند برای همین سعی کردم با رفتار و اعمال خود نشان بدهم که ایرانی هستم زیرا مسافت بسیار طولانی را برای رسیدن به آنجا طی کرده بودم.


وی ادامه داد:این را هم باید بگویم که بهترین بدلکاران ۷۰ کشور دنیا به آنجا آمده بودند به همین خاطر دوست داشتم که بدانند که من ایرانی هستم به همین دلیل یکسری رفتارهای ایرانی را از خود نشان دادم برای مثال هنگامی که می خواستم با آنها سلام و علیک کنم بلند می شدم و دست می دادم این رفتار برای آنها بسیار جالب بود. اولین راههای برقراری ارتباط من با آنها به همین صورت آغاز شد.

وی افزود:من ۳ ماه آنجا بودمو در ابتدای کار کارهایی که انجام می دادیم شبیه هنرورها بود و کارهای ساده و ابتدایی به من می دادند اما رفته رفته متوجه شدند که این گونه نیست برای مثال هنگامی که می خواستند یکی از جوایز مهم را اعطا کنند سرپرست ما پشت تریبون قرار گرفت و گفت:می خواهم از ایرانی هایی که ما را در این کار همراهی کردند تشکر کنم. او می دانست که من با کلمه ایرانی خوشحال می شوم به همین دلیل این عبارت را به کار برد.

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید